[widgets_on_pages]
 

ІЦ «Наука-Сервіс» здійснює інформаційно-організаційну підтримку і допомогу в підготовці дисертації на замовлення, а також в отриманні наукового ступеня (кандидат наук і доктор наук, з отриманням диплома ВАК України державного зразка), гарантуючи унікальність дисертаційних робіт і високий рівень обслуговування.  

У процесі підготовки дисертаційного дослідження Ви зможете отримати грамотні консультації кваліфікованого кандидата (доктора) наук щодо обраної проблематики.

Великий досвід і спеціалізованість авторів дозволяє пропонувати на вибір актуальні теми дослідження, а також виконувати дослідження за вказаними замовником темам.

Надання всіх наших послуг можливе майже без Вашого відволікання від пріоритетної професійної та іншої діяльності і при збереженні всіх конфіденційних даних.

Дипломовані фахівці з Вашого профілю використовують тільки новітню літературу для підбору матеріалу і розробки програм дослідження.

Всі роботи обробляються висококваліфікованими редакторами і коректорами з чудовим знанням українського (англійської, польської, французької та німецької) мови, які мають великий досвід роботи в даній сфері.

У вартість виконання наукових робіт входить їх повне написання (зі всіма необхідними коректуваннями та доопрацюваннями (за умови, що завдання/план не змінювалися) на БЕЗоплатній основі), оформлення відповідно до всіх актуальних вимог ВАК України, а також повна передача авторських прав згідно законодавства України, при повному збереженні конфіденційності.

Ваша співпраця з ІЦ «Наука-Сервіс» передбачає:

– консультації і допомога замовнику на всіх етапах написання дисертації, а також гарантійний і післягарантійний супровід;

– виконання наукових робіт кандидатами і докторами наук, відповідної групи спеціальностей;

– можливість надавати наші послуги на будь-якому етапі написання наукової роботи (у тому числі доопрацювання наукових робіт на будь-якому етапі – виправлення зауважень, оновлення інформації, коректування і редагування, тощо);

– при написанні кандидатської чи докторської дисертації, можливо пряме спілкування замовника з автором роботи;

поетапна оплата (згідно замовленої і виконаної роботи).

Особливою послугою нашої компанії є пропозиція скористатися можливістю комплексно вирішити всі завдання, які виникають як при підготовці текстової складової (написання дисертаційного дослідження, написання наукових статей та тез конференцій, написання автореферату дисертації, тощо) процесу отримання наукового ступеня, так і при врегулюванні організаційно-методичних питань (вибір аспірантури / докторантури, допомога при вступі / прикріпленні до аспірантури / докторантури, здача кандидатських/вступних екзаменів, допомога при захисті дисертації, документальне оформлення, організація опонування (відзив опонента та його робота на захисті)  та рецензування, тощо), замовивши весь пакет послуг.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Все отзывы
Вика
Курсовая

Как и многие, заказывала курсовую первый раз из срочной необходимости и до последнего было не ясно, как напишут работу и вообще напишут ли 🙂 Но ничего, прислали приличный файл, преподаватель поставил за работу 5. Я в приятном шоке, и всем рекомендую

27.12.2018
Антон
Курсовая

Спасибо за постоянную помощь в заданиях! Без вас бы точно меня из универа поперли бы))) Актуальный и грамотный помощник, есть в штате специалисты по разным предметам, можно заказывать разные тематики — я учусь на экономическом. Всегда оценки на 4 и 5. Спасибо, вы лучшие!

21.12.2018
Мария
Контрольная

Правильный подход к студентам: не слишком высокие цены, быстрая работа и можно оформить онлайн заказ. Все, что нужно современному учащемуся)) По себе сужу, очень удобно, что есть такая компания.

18.12.2018
Вадим
Контрольная

Контрольная
Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Коля
Контрольная

Нет проблем вообще с заказами в этой фирме. Скинул заявку, тут же отзвонились, озвучили цену, оформили, оплатил. Потом забрал работу, в отличном исполнении. Оперативно, современно и удобно.  

03.12.2018
Роман
Курсовая

На курсовую не было времени писать вообще. Вот вообще-вообще))) Друг посоветовал этот сервис, решил обратиться. Рад, что не стал писать сам. Квалифицированная помощь — сразу другое качество. Спасибо.  

30.11.2018
Виталий
Контрольная

Контрольная решена на отлично! Было 10 заданий по математике, нужна была помощь, т.к. в этом предмете я полный ноль. Спасибо. Теперь я ваш клиент)

26.11.2018
Наталья
Диплом

Дипломную защитила на отлично. На самом деле сделали все круто, никаких вопросов у преподавателя. Я читала работу, мне понравилось, логично и очень похоже на действительность. 

21.11.2018
Женя
Контрольная

Самое главное для меня, что не надо никуда ехать. Подрабатываю курьером, за день так умотаюсь, что по своим делам уже нет сил куда-то ехать. В Науке Сервис можно прямо на сайте оформить заказ и потом забрать работу.  

16.11.2018
Влад
Курсовая

Сделали шикарный курсовик! Одногруппники обалдели, когда я за него получил отлично.. я стабильный троешник) пришлось потом поделиться секретом))) Спасибо большое!

13.11.2018
Оставить отзыв
Как мы работаем
how_we_works-img
1
Вы оформляете заявку
how_we_works-img
2
вносите предоплату
how_we_works-img
3
Автор пишет работу
how_we_works-img
4
Мы уведомляем вас о готовности
how_we_works-img
5
Вы вносите доплату
how_we_works-img
6
скачиваете готовую работу

Наши менеджеры всегда готовы ответить на ваши вопросы через online-консультант или по телефону.

Также вы можете воспользоваться формой отправки сообщений.

Оставить заявку
Наука-Сервис в цифрах
we_in_numeric_item-img
Более 43 000

защищенных работ

we_in_numeric_item-img
4,8 баллов

средняя оценка

we_in_numeric_item-img
более 20 лет

на рынке

we_in_numeric_item-img
более 100

количество авторов

we_in_numeric_item-img
26-38 лет

средний возраст автора

UA-11438678-27