ДЕ ЗАМОВИТИ РЕЦЕНЗІЇ НА СТУДЕНТСЬКІ ТА НАУКОВІ РОБОТИ?

Відповіді на запитання

1

Хто у Вас пише рецензії?


Рецензії у нас пишуть кандидати і доктора наук, кожен за своєю спеціальністю

2

Як швидко Ви зможете написати рецензію на автореферат?


Терміни підготовки рецензії – від одного дня.

3

За якими науками Ви робите рецензії?


Ми пишемо практично з усіх наук, а зокрема: економіка, психологія, педагогіка, філософія, лінгвістика, право, медицина, техніка, інформатика та інші.

4

Для яких робіт Ви робите рецензії?


Ми пишемо для авторефератів, дисертацій, наукових статей ВАК, монографій та інших академічних робіт.

5

Як зробити замовлення?


Це можна здійснити у нас в офісі або ж прямо на нашому сайті. Для того, щоб наш автор підготував рецензію – нам необхідно бачити текст роботи. Конфіденційність і збереження авторських прав наша компанія гарантує.

6

Як відбувається оплата?


При замовленні Ви вносите передоплату (це можна зробити у нас в офісі або через банк), після завершення роботи – здійснюється доплата.

Рецензія

Термін
від 1 дня

Вартість
від 500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання online або телефоном.

Також ви можете скористатися формою відправки повідомлень.

Залишити заявку
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (23 оценок, среднее: 4.87 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Иван

Сделано всё, согласно моим требованиям. Спасибо за довольно качественную и сделанную ранее срока работу!

24.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Коля

Нет проблем вообще с заказами в этой фирме. Скинул заявку, тут же отзвонились, озвучили цену, оформили, оплатил. Потом забрал работу, в отличном исполнении. Оперативно, современно и удобно.

03.12.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Научная работа готова, но нужно заказать рецензию, аннотацию или раздаточный материал для защиты? Компания «Наука Сервис» выполнит эту обязательную формальность на высшем уровне. Если вы не имеете нужного опыта, а научные руководители физически не могут быстро прочесть все работы, это вовсе не значит, что эксперту негде будет поставить подпись.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

КАЧЕСТВЕННАЯ РЕЦЕНЗИЯ НА АВТОРЕФЕРАТ

 

Как правило, написание рецензии на статью или автореферат проводится вместе с основной работой. Но в том случае, если Вы не знаете как или просто нет возможности это сделать, мы составим грамотную и содержательную рецензию на заказ с учетом специфики вашей работы. Она будет отвечать установленным академическим требованиям, содержать необходимые структурные элементы и представлять собой действительно качественный отчет о Вашей работе.

 

Гарантируем:

 

 

Если вы ищите, где срочно выполняют рецензии на статью ВАК, кандидатскую диссертацию, а также автореферат диссертации, – обращайтесь к надежному партнеру. Компания «Наука Сервис» гордится рекомендациями в свой адрес, ведь именно так регулярно пополняется наша база клиентов. Мы оправдываем доверие!

ФОРМАТ СОТРУДНИЧЕСТВА

 

Срочно и качественно выполненная рецензия – это реальность, для воплощения которой нужно:

 

  1. Связаться с нашим менеджером по телефону, оставить заявку на сайте или же приехать к нам в офис.
  2. Согласовать ключевые детали, уточнить интересующую информацию, оформить заявку на заказ.
  3. Внести предоплату лично в офисе или воспользоваться услугами ближайшего банковского отделения (вся Украина).
  4. Получить договор о сотрудничестве лично или от курьера.
  5. Ожидать уведомления о готовности результата.
  6. Внести оставшуюся доплату.
  7. Получить результат на электронную почту.

 

В вопросе, сколько стоит услуга, ключевым фактором является вид академической работы, которая рецензируется, ее содержание и срочность. В любом случае наша цена оправдана результатом.

 

Не забывайте про главное правило: заказать рецензию можно, только если предоставлен для ознакомления основной исследовательский труд. Если автореферат, диссертацию или другую работу писал не наш автор, он должен увидеть содержание. При этом гарантируется абсолютная конфиденциальность и сохранение Ваших авторских прав.

 

Мы ориентированы на ваш успешный результат! Обращайтесь и убедитесь, что сотрудничество может быть надежным и комфортным. Если нужна рецензия на диплом, которая будет выполнена качественно и быстро, наша компания – это правильный выбор.

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+