ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

Відповіді на запитання

1

В які терміни Ви можете опублікувати статті?


Статті ВАК ми можемо опублікувати протягом 1-2 міс, а статті Scopus і WoS – протягом 4-6 місяців (в деяких випадках є можливість це здійснити і в більш стислі терміни)

2

В яких журналах ви публікуєте статті?


Статті ВАК ми публікуємо в “фахових” журналах. Статті Scopus ми публікуємо виключно у виданнях з високими наукометричними показниками

3

Які гарантії Ви надаєте?


Ми офіційна компанія, що має фізичну адресу у місті Київ. За всіма послугами ми оформлюємо договір, в рамках якого проходить все співробітництво

4

Я можу контролювати процес публікації?


Звичайно, наш менеджер буде Вас повідомляти про хід виконання роботи і Ви зможете оперативно давати свої зауваження і побажання

5

Як відбувається оплата?


Оплатити Ви можете у нас в офісі, на розрахунковий рахунок в будь-якому банку або через систему Приват24

Публікаія статті ВАК

Термін
від 1 місяця

Вартість
він 1600 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання online або телефоном.

Також ви можете скористатися формою відправки повідомлень.

Залишити заявку
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Иван

Сделано всё, согласно моим требованиям. Спасибо за довольно качественную и сделанную ранее срока работу!

24.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Коля

Нет проблем вообще с заказами в этой фирме. Скинул заявку, тут же отзвонились, озвучили цену, оформили, оплатил. Потом забрал работу, в отличном исполнении. Оперативно, современно и удобно.

03.12.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Недостатньо підготувати якісну наукову статтю. Для професійної реалізації важлива демонстрація матеріалу громадськості в особі здобувачів, колег, кураторів, дослідників. І цей етап в умовах відсутності досвіду особливо складний. Одна з послуг компанії «Наука Сервіс» – публікація наукових статей (Україна, інші регіони). Ми працюємо на ваш результат!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯК ПРОХОДИТЬ ПУБЛІКАЦІЯ НАУКОВИХ СТАТЕЙ

Публікація наукових статей проводиться у вітчизняних і міжнародних виданнях. Чим вище рівень наукометричної бази, тим складніше і дорожче розміщення матеріалу. Написання наукових статей може бути елементом різних етапів наукової та навчальної діяльності. Отже, рівень журналів для публікації теж буде відрізнятися.   Якщо у вас є готовий матеріал, ви впевнені в якості та вам потрібна швидка публікація, алгоритм дій простий:

 1. Виберіть видання, в якому б хотіли побачити опубліковану роботу. При необхідності наш менеджер допоможе підібрати оптимальні варіанти.
 2. Переконайтеся, що стаття відповідає необхідним вимогам, наприклад, вимогам ВАК. Якщо є сумніви – можете звернутися до нас за редактурою і перевіркою матеріалу. А при гострій необхідності – купити наукову статтю.
 3. Складіть заявку на публікацію і надішліть статтю із супровідною документацією (в нашому випадку – передайте матеріал в компанію).
 4. Дочекайтеся рецензії.
 5. Сплатіть рахунок за відповідне розміщення матеріалу.
 6. При необхідності і в залежності від формату журналу замовте номер вашої публікації або відбиток статті.

Якщо потрібна терміново публікація, а сам матеріал ще не готовий, або ви навіть не приступали до статті, завжди є альтернативний варіант – замовити матеріал у фахівців. Будемо раді, якщо ви скористаєтеся рекомендацією безлічі клієнтів і зверніться до нас.

ПЕРЕВАГИ ПУБЛІКАЦІЇ З «НАУКА СЕРВІС»

Територіальне охоплення сфери нашої співпраці – вся Україна, будь-якого вищого навчального закладу країни. Наші переваги:

 1. Працюємо швидко і сумлінно.
 2. Забезпечуємо публікації в журналі ВАК по будь-якої спеціальності.
 3. Надаємо послугу з розміщення матеріалу в Scopus і WOS.
 4. Готуємо і оформляємо наукові статті в індивідуальному порядку.
 5. Чи прийнятний договірне співробітництво. Складений примірник договору направляється на електронну форму.
 6. Демонструємо краще співвідношення ціна-якість.

Якщо вам потрібна публікація наукової статті або тез конференцій – звертайтеся і переконайтеся в надійності, вигоді, зручність партнерства з «Наука Сервіс».

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+