ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ / ГОТЕЛЮ НА ЗАМОВЛЕННЯ - ГАРАНТІЯ ДО ЗАХИСТУ

Відповіді на запитання

1

У Вас можна замовити тільки пояснювальну записку для проект Гостелю або Ресторану?


Так, Ви можете у нас замовити як проект Готелю Ресторану повністю, так і окремий розділ (концепція, архітектура, економіка або ж інновації). А також ми можемо підготувати просто креслення для Вашої пояснювальної записки.

2

Які терміни виконання магістерського проекту?


Якщо Ви замовляєте всю роботу, то нам буде потрібно 2-4 тижні. При необхідності ми можемо впоратись і швидше – за 7 днів без втрати якості.

3

Ваші роботи проходять Антиплагіат?


Безумовно. Проект готелю ресторану ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат і % унікальності завжди відповідає рівню, який вимагається у Вашому навчальному закладі.

4

Ви ведете диплом до захисту?


Так. Всі зауваження, які будуть висуватися Вашим науковим керівником ми будемо виправляти абсолютно Безкоштовно і у будь-якій кількості до самого захисту. Виправлення вносяться максимально швидко – як правило протягом 3-4 днів.

5

Чи укладаєте Ви договір?


Так. Ми укладаємо договір, в якому вказуються умови співпраці, Ваші гарантії та наші зобов’язання. В рамках даного договору розписується графік виконання роботи і порядок оплати замовлення.

Проект ресторану / готелю

Термін
від 7 днів

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання online або телефоном.

Також ви можете скористатися формою відправки повідомлень.

Залишити заявку
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (33 оценок, среднее: 4.91 из 5)
Loading...
Отличная контрольная

Отличная контрольная, без ошибок и получил за нее 5. Всего лишь за 10 минут регистрации на сайте и оформления заказа. Удобный, современный сайт, всё для удобства студентов. Буду обращаться еще.

19.02.2019
(Русский) Вика

Sorry, this entry is only available in Русский.

27.12.2018
(Русский) Антон

Sorry, this entry is only available in Русский.

21.12.2018
(Русский) Мария

Sorry, this entry is only available in Русский.

18.12.2018
(Русский) Вадим

Sorry, this entry is only available in Русский.

11.12.2018
(Русский) Коля

Sorry, this entry is only available in Русский.

03.12.2018
(Русский) Роман

Sorry, this entry is only available in Русский.

30.11.2018
(Русский) Виталий

Sorry, this entry is only available in Русский.

26.11.2018
(Русский) Наталья

Sorry, this entry is only available in Русский.

21.11.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Проект ресторанів, розробка плану функціонування гарячого цеху, дизайн – перспективні напрямки для дослідження і дипломної захисту. Якщо немає сил, досвіду і часу для підготовки дипломного проекту самостійно, замовити послугу можна в компанії «Наука Сервіс»

 

Потрібен проект ресторану для диплома? Цікавить розробка концепції кафе чи готелю?  Ми знаємо, як здивувати наукових керівників і уявити еталонний дипломний проект, який вразить новизною, цікавими ідеями та практичною значущістю. Сьогодні у нас можна купити проект, який вже завтра дозволить втілити мрії!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ / ГОТЕЛЮ В НАУКА СЕРВІС – ЯКІ ПЕРЕВАГИ?

 

Компанія «Наука Сервіс» приймає заявки на замовлення дипломних проектів за різними напрямками, включаючи технологічний аспект гарячого цеху, дизайн приміщення, особливості кухні. Ми втілюємо ваші ідеї або можемо виконати роботу «під ключ», запропонувавши свою концепцію і тематику.

 

Проект на замовлення від наших авторів – це:

 

 

У нас можна оформити замовлення на весь дипломний проект або його окремі розділи.  Звертайтеся, якщо потрібна пояснювальна записка до диплому, креслення, візуальні елементи. Доступний широкий спектр додаткових послуг, включаючи перевірку на плагіат (перелінковка), оформлення списку використаних джерел (перелінковка).

ПРОЦЕДУРА СПІВРОБІТНИЦТВА

 

Для оформлення заявки зателефонуйте менеджеру компанії. Після узгодження всіх питань, що цікавлять, включаючи, скільки коштує послуга і як зробити замовлення, складається договір про співпрацю, який невідкладно надсилається кур’єрською службою.  Головний офіс знаходиться в місті Київ, тому можна звернутися особисто.

 

Вартість розділяється на авансовий платіж, який сплачується після оформлення заявки, і доплату, яка перераховується після повідомлення про готовність проекту. Для зручності гроші можна переслати в найближчому відділенні банку.

 

Готовий результат надходить на електронну пошту. Це перевірений, надійний спосіб, який прискорює і спрощує процес. Автори компанії забезпечують супровід клієнта до захисту і готові надати всебічну підтримку в рамках своїх обов’язків. Головний принцип компанії – успіх клієнта. Ми орієнтовані на ваш результат і сприяємо його досягненню. Пишаємося новими рекомендаціями на свою адресу, виправдовуємо довіру і прагнемо до оптимальних умов співпраці.  Ви – довіряєте, ми – виконуємо.

 

Якщо ви працюєте над такими напрямками, як дизайн, особливості інтер’єру, проект ресторану, готелів, кухні, барів, фахівці компанії «Наука Сервіс» допоможуть надати ідеям форму диплома і створити кращий проект для успішного захисту!

Нам довіряють студенти

Наука-Сервис Дипломы Номер — ❶ › В Срок! › Diplom.com.ua

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+