Дисертації на замовлення

Відповіді на запитання

1

Хто буде писати мою дисертаційну роботу?


У нашій компанії працюють кандидати наук за різними напрямками. Всі автори регулярно публікуються у наукових журналах різного рангу, мають колосальний досвід написання робіт на замовлення.

2

Чи можу я замовляти роботу частинами?


Так. Ми можемо писати як роботу повністю, так і її окремі частини (розділи, підрозділи, вступ, висновки).

3

Чи супроводжуєте Ви роботу?


Так, на дисертаційну роботу ми надаємо гарантію 12 міс (цього як правило вистачає для захисту роботи). Всі зауваження від наукового керівника, рецензентів і інших перевіряючих ми здійснюємо абсолютно безкоштовно

4

Моє замовлення буде унікальним?


Так, після написання дисертації ми перевіряємо її в системі Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК

5

Я можу спілкуватись із автором моєї роботи?


Так, при необхідності Ви зможете обговорити всі питання, які Вас цікавлять з нашим автором. Також з Вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе вирішувати будь-які питання і надавати всі відповіді

6

Чи укладаєте ви договір і як відбувається оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з Вами і відображається у зазначеному договорі

Диссертації

Термін
від 6 місяців

Вартість
від 85 000 грн
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу

Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання online або телефоном.

Також ви можете скористатися формою відправки повідомлень.

Залишити заявку
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (34 оценок, среднее: 4.85 из 5)
Loading...
Отличная контрольная

Отличная контрольная, без ошибок и получил за нее 5. Всего лишь за 10 минут регистрации на сайте и оформления заказа. Удобный, современный сайт, всё для удобства студентов. Буду обращаться еще.

19.02.2019
(Русский) Вика

Sorry, this entry is only available in Русский.

27.12.2018
(Русский) Антон

Sorry, this entry is only available in Русский.

21.12.2018
(Русский) Мария

Sorry, this entry is only available in Русский.

18.12.2018
(Русский) Вадим

Sorry, this entry is only available in Русский.

11.12.2018
(Русский) Коля

Sorry, this entry is only available in Русский.

03.12.2018
(Русский) Роман

Sorry, this entry is only available in Русский.

30.11.2018
(Русский) Виталий

Sorry, this entry is only available in Русский.

26.11.2018
(Русский) Наталья

Sorry, this entry is only available in Русский.

21.11.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Майбутні кандидати і доктори наук докладають максимум зусиль для підготовки до захисту дисертації. Успіх багато в чому залежить від якості дослідницької роботи. Компанія «Наука Сервіс» має досвід написання еталонних дисертацій і пропонує свої послуги. Науковий світ і дисертація – нерозривно пов’язані поняття. Діячі отримують наукові ступені за результатами проведених серйозних досліджень.

Сам термін латинського походження перекладається як дослідження, міркування, доповідь. Традиційно лідерами за кількістю докторів і кандидатів наук є медична, технічна, біологічна фізико-математична галузь. Хочете приєднатися? Ми допоможемо в цьому.

Детально дізнатися вартість дисертації та супутніх послуг Ви можете тут.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДИСЕРТАЦІЇ

В Україні застосовується класифікація дисертації на здобуття наукового ступеня за двома напрямками: кандидати і доктори наук. Деякі інші держави практикують такі статуси, як хабілітованого доктора наук або доктора філософії.   На підставі кваліфікаційної роботи присуджується академічна, вчений ступінь або ступінь магістра. Ці ознаки впливають на вимоги до конкретної дисертаційної роботи. Універсальні критерії:

 1. Оригінальність;
 2. Наукова новизна, відображення самостійної позиції;
 3. Грамотність;
 4. Опублікування друкованих робіт з дисертаційної тематики в журналах ВАК;
 5. Захист і попередні цьому етапу різні випробування у вигляді іспитів;
 6. Підготовка автореферату дисертації (перелинковка).

Дисертації України можуть опубліковуватися у вигляді монографії або мати форму спеціально підготовленого рукопису. Другий варіант найбільш поширений. Дуже рідко застосовується форма наукової доповіді. Функціонують спеціальні сайти, на яких можна ознайомитися з роботами і дізнатися інформацію про їх авторів.   Серйозність роботи спонукає шукати допомогу в написанні. Це ніяк не впливає на рівень професіоналізму, адже захист, а значить і вивчення дисертації, все одно покладається на претендента. Але виконання кваліфікаційної роботи на замовлення істотно скорочує ризики і полегшує процес підготовки.

ДЕ ЗАМОВИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

Компанія «Наука Сервіс» пропонує написання дисертації «під ключ» і надання супутніх послуг. Ми функціонуємо понад 20 років (Київ, вся Україна) і зарекомендували себе як надійні партнери. Якщо ви шукаєте, де замовити кращу дисертацію, ознайомтеся з нашими перевагами:   Досвідчені автори з вченими ступенями, в арсеналі яких не один десяток успішно підготовлених дисертаційних, дипломних, магістерських робіт.

В якості альтернативи пропонуємо недорого купити дисертації з каталогу і заощадити власний час і гроші. Основні наші замовники звернулися в компанію за рекомендацією. Приєднуйтесь до їх числа і наблизьтесь до бажаного наукового ступеня. Будемо раді вашим успіхам і новим рекомендаціям.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ

Головний етап спільного співробітництва – узгодження важливих аспектів. Тому першим кроком є конкретизація теми, термінів, важливих аспектів, вимог, обсягу робіт, супутніх завдань.

 1. Залишаєте заявку на сайті або особисто в офісі в Києві.
 2. Вносите передоплату будь-яким зручним способом в розмірі 50% вартості.
 3. Отримуєте спрямований кур’єрською службою договір про співпрацю.
 4. Очікуєте повідомлення про готовність результату. При цьому ви маєте повне право контролювати хід процесу написання і задавати питання по підготовці дисертації.
 5. Отримуєте повідомлення про готовність, вносите доплату.
 6. Готова дисертація в електронному вигляді направляється на електронну пошту або передається будь-яким обумовленим способом.
 7. Всі доопрацювання до моменту захисту здійснюються безкоштовно в необхідній кількості раз.

Оплата здійснюється в готівковій або безготівковій формі. Для перерахування коштів немає необхідності їхати в київський офіс. Досить скористатися послугами найближчого банку. Ми надаємо послуги по всій Україні та налагодили ефективне дистанційне співробітництво. За рахунок електронного зв’язку результат приходить максимально швидко.   Ми гарантуємо широкий вибір тем, актуальність, новаторство, грамотність, унікальність, абсолютну відповідність вимогам оформлення. Неприпустимі шаблони.   Кожна робота має свій авторський почерк і розкриває перспективність дослідження. Потрібна найкраща дисертація в Україні? Звертайтеся! Разом ми наблизимо вас до бажаної мети!

Нам довіряють студенти

Наука-Сервис Дипломы Номер — ❶ › В Срок! › Diplom.com.ua

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+