У нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи. Ми не співпрацюємо з студентами або універсальними фрілансерами , які пишуть всім підряд , все підряд і за безцінь.
 
   Ми проводимо повне розмежування виконуваних робіт між нашими авторами відповідно до спеціальністі:
 
 • Маркетолог — пише роботи з маркетингу;
 • Юрист — з права;
 • Економіст — з економіки;
 • Фінансист — з фінансів;
 • Педагог — з педагогіки;
 • Психолог — з психології.
   Отже, хто ж ці роботи виконує:
 
   До співпраці ми залучаємо виключно фахівців з вищою освітою, а також аспірантів, кандидатів наук і др.представників наукової сфери.
 
   Перед зарахуванням нового автора в штат співробітників нашоїкомпанії, він проходить ретельну перевірку на відповідність нашим вимогам:
 • наявність вищої освіти;
 • досконале знання / розуміння свого предмета;
 • вміння правильно працювати з літературою;
 • граммонтность і лаконічність викладу;
 • знання вимог ВНЗ;
 • відсутність плагіату при написанні робіт і багато іншого.
   На постійній основі ми проводимо навчання та ознайомлення наших авторів з новітніми вимогами всіх ВНЗ, для яких ми пишемо роботи.
 
   У багатьох агентствах Вам можуть пообіцяти, що Вашу курсову роботу або ж реферат робитиме кандидат або, куди ще краще, — доктор наук. Хочемо Вас розчарувати, а може і навпаки застерегти — це повна нісенітниця. Ось чому :
 • кандидат наук — це ще не гарантія того, що Ваша робота буде хороша. Більшість "так званих авторів", які мають ступінь кандидата наук — це витягнуті "за вуха" горе-фахівці, які вчений ступінь отримували тільки для " галочки " або з професійної необхідності;
 • грамотний кандидат наук — це насамперед людина, яка володіє неординарними пізнаннями у сфері своєї діяльності, що витратила силу-силенну часу і грошових коштів на визнання в наукових колах, і гаяти час на написання реферату або курсової за 400 грн. явно не стане;
 • докторами наук зазвичай люди стають до 40 років, а перед цим 20 років займаються наукою, видають книжки, пишуть не один десяток статей і після цього Ви думаєте, що вони сядуть писати Вам реферат? або навіть магістерську? Дуже маленький відсоток докторів наук беруться за написання дисертацій (ціни на них Ви можете побачити в розділі "Дисертації " ), про роботи для студентів навіть чути не хочуть ;
 • і найголовніше — дізнайтеся , скільки беруть Ваші викладачі за написання магістерської роботи. Адже вони кандидати (доктори) наук. І яку суму Вам пропонують агентства у виконанні як би тих же кандидатів?
   Якщо бути відвертими, то виходячи із понад 15-річної практики роботи у сфері написання курсових та дипломних робіт, можемо відзначити, що середній вік досвідчених авторів коливається в межах 25-30 років. А отже, мати науковий ступінь навіть кандидата наук (не говорячи вже про доктора) може не кожен із цієї вікової категорії, оскільки лише навчання в аспірантурі займає 4 роки.
   Будьте уважні до того, що Вам говорять та пропонують в агенціях з написання учбових робіт та вимагайте документи, яякі будуть підтверджувати профільність освіти того автора, який буде виконувати Вашу роботу.   
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Все отзывы
Вика
Реферат

Как и многие, заказывала курсовую первый раз из срочной необходимости и до последнего было не ясно, как напишут работу и вообще напишут ли 🙂 Но ничего, прислали приличный файл, преподаватель поставил за работу 5. Я в приятном шоке, и всем рекомендую

27.12.2018
Антон
Реферат

Спасибо за постоянную помощь в заданиях! Без вас бы точно меня из универа поперли бы))) Актуальный и грамотный помощник, есть в штате специалисты по разным предметам, можно заказывать разные тематики — я учусь на экономическом. Всегда оценки на 4 и 5. Спасибо, вы лучшие!

21.12.2018
Мария
Реферат

Правильный подход к студентам: не слишком высокие цены, быстрая работа и можно оформить онлайн заказ. Все, что нужно современному учащемуся)) По себе сужу, очень удобно, что есть такая компания.

18.12.2018
Вадим
Реферат

Контрольная
Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Коля
Реферат

Нет проблем вообще с заказами в этой фирме. Скинул заявку, тут же отзвонились, озвучили цену, оформили, оплатил. Потом забрал работу, в отличном исполнении. Оперативно, современно и удобно.  

03.12.2018
Роман
Реферат

На курсовую не было времени писать вообще. Вот вообще-вообще))) Друг посоветовал этот сервис, решил обратиться. Рад, что не стал писать сам. Квалифицированная помощь — сразу другое качество. Спасибо.  

30.11.2018
Виталий
Реферат

Контрольная решена на отлично! Было 10 заданий по математике, нужна была помощь, т.к. в этом предмете я полный ноль. Спасибо. Теперь я ваш клиент)

26.11.2018
Наталья
Реферат

Дипломную защитила на отлично. На самом деле сделали все круто, никаких вопросов у преподавателя. Я читала работу, мне понравилось, логично и очень похоже на действительность. 

21.11.2018
Женя
Реферат

Самое главное для меня, что не надо никуда ехать. Подрабатываю курьером, за день так умотаюсь, что по своим делам уже нет сил куда-то ехать. В Науке Сервис можно прямо на сайте оформить заказ и потом забрать работу.  

16.11.2018
Влад
Реферат

Сделали шикарный курсовик! Одногруппники обалдели, когда я за него получил отлично.. я стабильный троешник) пришлось потом поделиться секретом))) Спасибо большое!

13.11.2018
Оставить отзыв
Как мы работаем
how_we_works-img
1
Вы оформляете заявку
how_we_works-img
2
вносите предоплату
how_we_works-img
3
Автор пишет работу
how_we_works-img
4
Мы уведомляем вас о готовности
how_we_works-img
5
Вы вносите доплату
how_we_works-img
6
скачиваете готовую работу

Наши менеджеры всегда готовы ответить на ваши вопросы через online-консультант или по телефону.

Также вы можете воспользоваться формой отправки сообщений.

Оставить заявку
Клиенты часто говорят, что результат
нашей работы превзошел все их ожидания.
На самом деле мы просто качественно делаем свою работу.
Смотреть видео
Наука-Сервис в цифрах
we_in_numeric_item-img
Более 43 000

защищенных работ

we_in_numeric_item-img
4,8 баллов

средняя оценка

we_in_numeric_item-img
более 20 лет

на рынке

we_in_numeric_item-img
более 100

количество авторов

we_in_numeric_item-img
26-38 лет

средний возраст автора